X
Hakemler ve Gözlemcilerle Van Buluşması

Merkez Hakem Kurulu Başkanı İbanoğlu, Van’da Hakem ve Gözlemcilerle Buluştu

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ahmet İbanoğlu, Ağrı’nın ardından Van’ı ziyaret ederek hakem ve gözlemcilerle bir araya geldi.

MHK 8. Bölge Sorumlusu Ziya Çetin’in eşlik ettiği İbanoğlu, Van İl Hakem Kurulu Başkanı Halil Kurt, il hakem kurulu üyeleri, hakemler ve gözlemcilerle toplantı gerçekleştirdi. Hakkari ve Bitlis’ten gelen il hakem kurulu başkanları ve hakemler de toplantıya katıldı.

Toplantıda İbanoğlu, 2023-2024 Futbol Sezonu ve bölgedeki hakemlerin durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Hakemler ve gözlemcilerle görüş alışverişinde bulundu.

MHK 8. Bölge Sorumlusu Çetin, Van İl Hakem Kurulu Başkanı Kurt, Hakkari İl Hakem Kurulu Başkanı Seyfullah Kaya ve Bitlis İl Hakem Kurulu Başkanı Cenk Yıldız, İbanoğlu’na ziyaret ve toplantı için teşekkürlerini sundu.

Hakemlerin görüşlerinin alındığı toplantıda, İbanoğlu bu tür ziyaretlerin hakemlerin fikirlerinin alınması açısından önemli olduğunu vurguladı. Bu tür toplantıların zaman zaman tekrarlanacağını belirtti.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.