X

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi Yolculuğunun İlk Adresi Belli Oldu

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi Yolculuğunun İlk Adresi Belli Oldu

Özgün Haber

Başlık: Son Dakika: Büyük Deprem Türkiye’yi Sarsıyor

İçerik:

Türkiye’nin güneydoğusunu sarsan güçlü bir deprem, yaygın yıkıma ve can kaybına neden oldu. Kandilli Rasathanesi, depremin merkez üssünün Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olduğunu ve büyüklüğünün 7,7 olduğunu açıkladı.

Deprem, saat 04.17’de meydana geldi ve bölgeyi sarsarak çok sayıda binanın çökmesine neden oldu. Sosyal medya görüntüleri, yerle bir olmuş binaları ve moloz yığınlarını gösteriyor.

İlk gelen haberlere göre, depremde çok sayıda kişi hayatını kaybetti ve yaralandı. Kurtarma ekipleri, enkaz altında kalanları kurtarmak için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Deprem, çevre illerde de hissedildi ve binalarda hasara neden oldu. Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adana gibi şehirler de depremden etkilendi.

Yetkililer, deprem bölgesine yardım ekiplerini sevk ediyor ve vatandaşlardan sakin kalmalarını ve resmi kaynaklardan gelen bilgilere uymalarını istiyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.