X
Dicle Elektrik’in Masa Tenisi Zirvesi: 2.lik Podyumu

Diyarbakır’da Masa Tenisi Başarısı: Dicle Elektrik Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandı

Dicle Elektrik, Güneydoğu’da kesintisiz enerji sağlamanın yanı sıra spor alanındaki başarılarına da devam ediyor. Şirketin çalışanlarından oluşan masa tenisi takımı, Diyarbakır’da düzenlenen Masa Tenisi Kuruluşlar Ligi’nde 16 takım arasından ikinci olarak Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı.

Diyarbakır Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ligde, Dicle Elektrik ekibi, Mustafa Uluyol, Burhan Ülker, Ferhat Elçi, Ahmet Ekici ve Mustafa Okur’dan oluştu. Elemeli lig usulüyle gerçekleştirilen ve üç hafta süren müsabakalarda Dicle Elektrik, sadece bir mağlubiyet alarak ikinci sırayı elde etti.

Bu sonuçla Dicle Elektrik, 29 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenecek Kuruluşlar Türkiye Şampiyonası’na Halk Bankası ile birlikte Diyarbakır’ı temsil etme hakkını kazandı.

Geçtiğimiz yıl ligde dördüncü ve Türkiye Şampiyonası’nda 17. olan Dicle Elektrik ekibi, bu yıl hedefini yükseltti. Düzenli antrenmanlarını sürdüren takımın kaptanı Mustafa Uluyol, “Geçen yıl kurulan takımımız, kısa sürede önemli başarılar elde etti. Bu yılki hedefimiz Türkiye Şampiyonası’nda ilk 8 takım arasına girmek” dedi.

Dicle Elektrik’in spor alanındaki başarıları, şirketin çalışanları arasında motivasyonu artırıyor ve bölgede olumlu bir imaj oluşturuyor. Şirket, sporun sağlıklı yaşamı teşvik etmesi ve takım çalışması becerilerini geliştirmesi nedeniyle desteklemeye devam edeceğini açıkladı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.