X

Cedi Osman, öğrencilerin yanında!!

Anadolu efes’in euroleague one team elçisi cedi osman, güngören tozkoparan ortaokulu’ndaki öğrencilerle yaptığı antrenmanın ardından one team paneli’ne.

Cedi Osman, öğrencilerin yanında!!

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Anadolu Efes, Turkish Airlines Euroleague’in sosyal sorumluluk projesi One Team ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. One Team programının bugün yapılan çalışmasına, Anadolu Efes’in One Team elçisi Cedi Osman da katıldı. Milli basketbolcu yapılan antrenmanda öğrencilere basketbol deneyimi yaşatırken, çalışmanın ardından gerçekleşen One Team Paneli’ne de katıldı.

CEDİ OSMAN: “OKUL, ŞU ANDA OLABİLECEĞİNİZ EN İYİ VE EN GÜVENLİ YER”
Anadolu Efes One Team Projesi’nin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Cedi Osman, “Euroleague One Team programı kapsamında sizlerle birlikte beş haftadır çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarda sıradan bir basketbol eğitiminin ötesine geçerek, hayat Betvole boyunca faydalanabileceğiniz bilgileri basketbolun dinamizmi içinde vermeye çalışıyoruz. Yeteneklerinizin farkına varabilmeniz ve kendinizi geliştirebilmeniz için aldığınız eğitim çok önemlidir. Okulda geçirdiğiniz her dakika sizler için çok değerli. Burası sizi geleceğe hazırlayan, hedeflerinizi belirleyeceğiniz, yolunuzu çizeceğiniz yer. Bilin ki, bu okul şu anda olabileceğiniz en iyi ve en güvenli yer” dedi.

Turkish Airlines Euroleague’in sosyal sorumluluk projesi One Team ile ilgili 8 hafta boyunca eğitim temelli bir program yürüten Anadolu Efes antrenörlerinden Cenk Yıldırım ve ekibi, her pazartesi günü Tozkoparan Ortaokulu öğrencileriyle basketbol antrenmanları yapıyor. Euroleague One Team yöneticileri tarafından büyük beğeniyle takip edilen eğitimlerde öğrenciler; dikkat toplama, çabuk ve doğru karar alma, hızlı tepki verebilme, göz teması ve iletişimin önemi gibi konular üstüne çalışma fırsatı buluyorlar.
 
Kaynak: İHA

Alan Adı Kaydet - - WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ