X

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: Camiayı Parçalamadan Seçim Kazanma Kararlılığı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: Camiayı Parçalamadan Seçim Kazanma Kararlılığı

Fenerbahçe’de Olağan Seçimler: Aziz Yıldırım Genel Kurulu Terk Etti

Fenerbahçe’nin Olağan Seçimlerinde Divan Başkanlığı’na Vefa Küçük seçildi. Başkan adayı Aziz Yıldırım, seçimin demokratik olmadığını öne sürerek genel kurulu terk etti.

Yıldırım, kendi ofisinde yaptığı basın açıklamasında, “Seçim oldu bittiye getirildi. Taraftarlar bile alınmadı. Ali Koç’tan çözüm istedim, yoksa ayrılacağımı söyledim. Kongrenin başında iki taraf kavga edecek hale gelmişti. Ali Bey’e divan kurulunun üslubunun kavgaya yol açacağını söyledim. O da ‘Gerekirse kavga ederiz’ dedi” ifadelerini kullandı.

“Demokrasi diyorlar, böyle demokrasi mi olur? Kimseyi konuşturmuyorlar. Demokrasi diyorsan kurallarına uyacaksın. Kim seçilirse seçilsin saygı göstereceksin” diyen Yıldırım, “Bu kulübün sahibi taraftardır. Kulüpleri şirketleştirmek ve şahıs malı yapmakla ilgili söylemler yapıyorlar. Büyük kulüplerin şahıslara ait olmasını istiyorlar, ben buna karşıyım. Bu kulübün sahibi taraftarlar ve kongre üyeleridir. Bunları satamazsınız” dedi.

Başkan adaylığından çekilmeyeceğini belirten Yıldırım, “Ben sakinim. Fenerbahçe üzerindeki ölü toprağı kaldırdım. Onlara yön verdim. Ne yapacağımı anlattım. Ben hedefime ulaştım. Başkanlık adaylığından çekilmeyeceğim. Yarın oyumu kullanmaya gideceğim. Bugünkü amacım bu davranışın büyümesini önlemekti. Stat’tan ayrılmasam çok büyük olaylar olacaktı” diye konuştu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.