X

Fenerbahçe’nin Şampiyonluk Dileği: “Kazanan Biz Olalım”

Fenerbahçe’nin Şampiyonluk Dileği: “Kazanan Biz Olalım”

Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçe Taraftarlarına Mesaj

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda Ali Koç ile başkanlık yarışına giren Aziz Yıldırım, seçimin galibi Koç ve yönetimini tebrik etmesinin ardından yazılı bir açıklama yaptı.

Yıldırım açıklamasında, “Yaklaşık 3 hafta önce arkadaşlarımla birlikte kulübümüzü yönetmeye talip olduk. Bu süreçte binlerce kongre üyesine ulaştık, sorunlarını dinledik ve duygularına tercüman olduk. Dün gerçekleşen kongrede Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar dilerim. Kazanan her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun” ifadelerini kullandı.

Yıldırım, süreç boyunca kendisine destek veren Fenerbahçe derneklerine, kongre üyelerine, taraftarlara, gönüllü çalışanlara, çocuklara ve gençlere teşekkür etti.

“Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız. Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle hepinizi saygıyla selamlıyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.