X
Parklar Sporla Şenlendi

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Parklarda Spor Etkinlikleri Geri Döndü

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin “Sağlıklı Adımlar Sağlıklı Başkent” sloganıyla başlattığı ücretsiz parklarda spor etkinlikleri, başkentlilerin yoğun ilgisiyle yeniden başladı.

Açık Havada Spor İmkanı

Beden eğitimi öğretmenleri ve uzman antrenörler eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikler, 17 farklı park ve rekreasyon alanında Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri 08.30-11.00 saatleri arasında düzenleniyor.

17 Noktada Spor Faaliyeti

Başkentliler, açık havada spor yapmak için belirlenen 17 noktada bir araya gelebiliyor. Bu noktalar arasında Altınpark, Kurtuluş Parkı, Seğmenler Parkı ve Göksu Parkı gibi popüler alanlar yer alıyor.

Motivasyon Artıyor

Beden Eğitimi Öğretmeni Esin Yalçın, açık havada spor yapmanın motivasyonu artırdığını belirterek, tüm vatandaşları Vedat Dolakay Parkı’ndaki etkinliğe davet etti.

Sporun Önemi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, bu etkinliklerle başkentte spor yapılmasını teşvik etmeyi amaçlıyor. Açık havada spor yapmak, fiziksel ve zihinsel sağlığa birçok fayda sağlıyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.