X

Mourinho’nun Fenerbahçe’ye Gelişi Rakipleri ve Yıldırım’ı Sarsıyor

Mourinho’nun Fenerbahçe’ye Gelişi Rakipleri ve Yıldırım’ı Sarsıyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a Sert Eleştiri

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Jose Mourinho’nun transferine ilişkin açıklamalarda bulundu. Koç, Mourinho’nun transferinin sadece rakiplerini değil, eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı da rahatsız ettiğini ifade etti.

Koç, Yıldırım’ın son açıklamalarını kabul edilemez olarak nitelendirerek şunları söyledi:

“Jose Mourinho transferi sadece rakiplerimizin değil, Sayın Aziz Yıldırım’ın da dengesini bozmuş olacak ki son söylemleri kabul edilebilir değil. Kendisi, Galatasaray’ın başarılı olmasını istemiyor gibi görünüyor. Ancak Fenerbahçe olarak bizim amacımız her zaman kendi başarımıza odaklanmak olmuştur.”

Koç, Yıldırım’ın Fenerbahçe’nin başarısına engel olmaya çalıştığını da öne sürerek şunları ekledi:

“Sayın Yıldırım, Fenerbahçe’nin başarısına engel olmaya çalışıyor. Ancak biz buna izin vermeyeceğiz. Fenerbahçe, her zaman en iyisi için mücadele edecektir.”

Ali Koç’un bu açıklamaları, Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki rekabetin yeni bir boyut kazandığını gösteriyor. Mourinho’nun transferi, Türk futbolunda büyük yankı uyandırırken, Koç’un Yıldırım’a yönelik sert eleştirileri de tartışmaları daha da alevlendirecek gibi görünüyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.