X

Alanyaspor’un Yeni Lideri: Hasan Çavuşoğlu Tekrar Başkanlık Koltuğunda

Alanyaspor’un Yeni Lideri: Hasan Çavuşoğlu Tekrar Başkanlık Koltuğunda

Alanyaspor’da Hasan Çavuşoğlu Tekrar Başkan Seçildi

Alanyaspor’da yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda kulüp başkanlığına Hasan Çavuşoğlu yeniden seçildi.

ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Çavuşoğlu yönetim tarzına yönelik eleştirilere yanıt verdi. 13 yıldır aynı istikrarla kulübü yönettiklerini belirten Çavuşoğlu, “Alanyaspor’un gelir kaynakları 10 milyon TL. 10 milyon TL’ye Süper Lig’de ne iş yaparız? Bir tane yerli topçu alabiliriz. Süper Lig’de bu işler parayla dönüyor. 8 yılı bitirdik 10 milyon TL sabit gelir kaynakları var bu kulübün. Bugüne kadar bu takımı Süper Lig’de nasıl tuttuğumuzu algılayamadılar.” dedi.

Çavuşoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kongre diyorlar ben her sene kongre kararı alıyorum. Buyurun gelin yüreğiniz yetiyorsa yönetim oluşturun devredelim. Benimle 13 yıldır yol yürüyen kadroda yönetimde olan olmayan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hepsi benim olduğum yerde yürüdüler. 13 yıldır Türkiye’de aynı istikrarlı başkan ve yönetimi uyum içinde olan yoktur. Biz arkadaşlarımızla beraber devam edeceğiz. Alanyaspor hizmet yeridir. Geçmiş dönem Alanyaspor’da yöneticilik yapanlara teşekkür ediyorum. Oraya gelenin herkeste emeği var. Orası emek verme yeri. Önümüzdeki dönem için çalışmalarımıza bugünden itibaren başlayacağız. İnşallah yine Fatih Tekke hocamızla devam edeceğiz.”

Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu’nun faaliyet raporunu okumasının ardından, Alanyaspor’un mevcut borcunun 180 milyon 876 bin 155 TL olduğu açıklandı.

Tek aday olarak seçime giren Hasan Çavuşoğlu, oy birliğiyle kulüpte tekrar başkanlığa seçildi. Toplantının ardından Çavuşoğlu ve yeni yönetim kurulu toplu fotoğraf çektirdi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.