X

Zirveye Giden Yol: Erden Timur ve Okan Buruk’un Şampiyonluk Planı

Zirveye Giden Yol: Erden Timur ve Okan Buruk’un Şampiyonluk Planı

Galatasaray’dan Şampiyonluk Çağrısı

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur ve Teknik Direktör Okan Buruk, kulübün sosyal medya hesaplarında yayınlanan bir videoda şampiyonluk mesajı verdi.

Kenetlenme Vurgusu

Erden Timur, videoda kenetlenme vurgusu yaparak şunları söyledi: “Büyük Galatasaray taraftarı, büyük Galatasaray camiası. Geldik son dakikaya. Hepimiz tüm motivasyonumuzla kenetlenerek tüm zerrelerimize kadar hissederek şampiyonluk yolundaki son dakikaya sadece sahadaki 11 aslanımız kenardaki diğer aslanlarımız Okan hocamızla değil 35 milyon Galatasaray taraftarıyla o gün hep birlikte o mücadeleyi vereceğiz.”

İnanç ve Azim

Timur, inanç ve azmin önemine vurgu yaparak şöyle devam etti: “Bu kararlılık azim ve inanmışlıkla yapamayacağımız hiçbir şey yok. 2023 yılında Cumhuriyet’in 100. yılında 23. şampiyonluğumuzu kazanmıştık. İnşallah 2024’te de 24. şampiyonluğumuzu hep birlikte kutlayacağız.”

Bayrakları Hazırlayın

Okan Buruk ise “Büyük Galatasaray ailesi. Bayrakları hazırlayın. Tarih yine Galatasaray’ı yazacak mayıslar yine bizim olacak” ifadeleriyle taraftarlara seslendi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.