X

Polis, gergin derbi maçı sonrası tehlikeli yakınlaşmayı önleyerek olası bir çatışmayı bertaraf etti.

Yeşil Bursa Rallisi'nin Şampiyonları Belli Oldu

Polis, gergin derbi maçı sonrası tehlikeli yakınlaşmayı önleyerek olası bir çatışmayı bertaraf etti.

Bartın’da Fenerbahçe Galibiyet Kutlamaları ve Galatasaraylılarla Gerginlik

Fenerbahçe’nin galibiyetini kutlayan taraftarların arasına giren Galatasaraylılar, gerginliğe neden oldu.

Bartın’da bir kafede toplu olarak maçı izleyen Fenerbahçe taraftarları, maçın ardından 1-0’lık galibiyeti kutlamaya başladı. Meşaleler yakan ve tezahüratlarda bulunan taraftarlar, yola taşarak araçların önünü kesti.

Klakson çalan bazı Fenerbahçe taraftarları da kutlamalara destek verdi. Polis ekipleri, güvenlik tedbirleri alarak taraftarları sık sık uyardı ve yola taşanları trafiğin akışını sağlamak için uyararak uzaklaştırdı.

Yukarıçarşı bölgesine yürüyen Fenerbahçe taraftarlarının arasına, ellerinde bayrak ve üzerinde forma olan Galatasaraylılar girerek tezahürat yaptı. Bu durum, büyük bir gerginliğe yol açtı. Polis ekipleri araya girerek tartışmaları kavgaya dönüşmeden sonlandırdı.

Uzaklaşan Galatasaray taraftarları, Hükümet Caddesi üzerinde toplanarak Fenerbahçe taraftarlarının yanına gitmek istedi. Fenerbahçe aleyhine tezahürat yapan Galatasaraylıların önünde set oluşturan polis, geçişlere izin vermedi.

Polis ekipleri, Fenerbahçe taraftarlarının önünde de set oluşturarak iki grubun birbirine yaklaşmasını önledi. Bir süre tezahürat eden Galatasaraylı taraftarlar, polisin uyarıları üzerine sloganlar atarak dağıldı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.