X

Ağrı’da MHK Başkanı İbanoğlu’ndan Deprem Bölgesine Ziyaret

Ağrı’da MHK Başkanı İbanoğlu’ndan Deprem Bölgesine Ziyaret

TFF MHK Başkanı İbanoğlu, Ağrı’yı Ziyaret Etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ahmet İbanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi ve 8. Bölge Sorumlusu Ziya Çetin ile birlikte Ağrı’yı ziyaret etti.

İbanoğlu, ilk olarak Ağrı Valisi Mustafa Koç’u makamında ziyaret ederek futbol ve hakemlik konularını görüştü. Vali Koç’a Ağrı hakemliğine katkılarından dolayı teşekkür eden İbanoğlu, Ağrı’daki hakemlerle bir araya gelerek gelişimlerine yönelik eğitim programları ve projeler hakkında bilgi verdi.

İbanoğlu, Türk futbolunun her kademesinde kaliteyi yükseltmek için çalıştıklarını vurguladı. Ağrı’daki hakemler, MHK Başkanı’nın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, bu tür ziyaretlerin kendilerini motive ettiğini ve gelişimlerine katkı sağladığını dile getirdi.

İbanoğlu’nun ziyareti, Ağrı’daki hakemlerin daha iyi şartlarda görev yapmalarına ve Türk futboluna daha fazla katkı sunmalarına vesile olması bekleniyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.