X

Modern Futbol Sahası Şehrin Gururu Oldu

Sivas'ın Gollerini Sırtlayan Arnavut Boğa: Rey Manaj

Modern Futbol Sahası Şehrin Gururu Oldu

Aydın’da FIFA Standartlarında Futbol Sahası Açıldı

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Koçarlı ilçesinin Bıyıklı Mahallesi’nde FIFA standartlarına uygun bir futbol sahası inşa etti. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu’nun katılımıyla düzenlenen açılış töreninde saha resmen hizmete açıldı.

Açılış töreninde Bakan Yardımcısı Eminoğlu için zeybek gösterisi düzenlendi. Eminoğlu, gösterinin ardından çocuklarla futbol oynadı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Açılış töreninin ardından Eminoğlu, Germencik ilçesine geçerek yapımına devam edilen Gençlik Merkezi inşaatını inceledi. Aydın’daki spor yatırımlarının bir bir hayata geçtiğini belirten Eminoğlu, yeni tesislerin gençler ve sporcular için önemli merkezler olacağını vurguladı.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Özdemir, Aydın’da spor altyapısının güçlendirilmesi çalışmalarının devam edeceğini açıkladı. Özdemir, yeni tesislerin gençlerin spor yapma imkanlarını artıracağını ve Aydın’ın spor alanındaki başarısına katkı sağlayacağını belirtti.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.