X
Yağmur altında futbol keyfi: Halı sahalar serinliyor

Düzce’de Serinleten Halı Saha

Düzce’de bir halı saha işletmecisi, yaz sıcağında müşterilerinin rahatı için yenilikçi bir çözüm buldu. Halı sahaya su püskürtme sistemi kuran Mesut Büyük, maç sırasında serinleme ihtiyacına farklı bir yaklaşım getirdi.

Sistem, müşterilerin maç esnasında serinlemesine olanak sağlıyor. Su uygulaması, futbolseverlerden de olumlu tepkiler alıyor.

Büyük, “Yaz akşamlarında futbolseverleri elimizden geldiğince serinletmek için bu sistemi kurduk. Maç başında ve sonunda müşterileri ıslatarak rahatlatıyoruz. Stadyumlarda da maç aralarında zeminlerin ıslatıldığını görüyoruz. Biz de bunu yukarıdan yapmaya karar verdik,” dedi.

Müşterilerden Akif Şen, sistemden memnun olduğunu belirterek, “Islanmaktan memnun oluyoruz. Halı sahadaki bu sistem, yaz sıcağında bizi rahatlatıyor. Bazen su fazla geliyor ama terli olduğumuz için sorun olmuyor. Gerçekten beğendiğimiz bir uygulama,” diye konuştu.

Su püskürtme sistemi, Düzce’deki futbolseverler için yaz aylarında serin bir oyun deneyimi sunuyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.