X

Davutlarspor Başkanı: “Günel’in Desteğiyle Zirveye Ulaştık”

Davutlarspor Başkanı: “Günel’in Desteğiyle Zirveye Ulaştık”

Davutlarspor Başkanı, Sahte Hesapların Kulübü Hedef Aldığını Söyledi

Davutlarspor Kulübü Başkanı İsmail Enver Tütüncü, sosyal medyada bazı sahte hesaplar üzerinden kulüp ve futbolcuları adına yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Tütüncü, yaptığı açıklamada, “Son günlerde Davutlarspor futbol takımı oyuncuları adına bazı sosyal medya üzerinden Belediye Başkanımız Ömer Günel’i ve belediyemizi hedef alan art niyetli paylaşımları üzüntü ile takip ediyoruz” dedi.

Başkan Tütüncü, kulübün Belediye Başkanı Günel’in desteklerini her zaman hissettiğini vurgulayarak, “Geçtiğimiz aylarda da başkanımıza verdiği desteklerden dolayı bir teşekkür plaketi takdim etmiştik” diye konuştu.

Tütüncü, “Başkanımız Ömer Günel göreve geldiği günden bugüne her zaman bizim gönülden destekçimiz olmuştur” ifadelerini kullanarak, “Bu art niyetli ve birilerinin kuklası olan sosyal medya trollerinin paylaşımları gerçekleri yansıtmamaktadır” dedi.

Davutlarspor’un profesyonel bir kulüp olduğunu belirten Tütüncü, “Eğer ortada bir sorun var ise bu Kulübün profesyonel yönetimi ve futbolcuları arasındadır” şeklinde konuştu.

Tütüncü, “Muhtemel problemlerin çözüm noktasında sorumluluk ve yetki kulüp yönetimindedir” diyerek, “Profesyonel bir kulübe gönülden verilen desteğin haricinde belediyemizin ve Belediye Başkanımızın destek vermesi mümkün değildir” ifadelerini kullandı.

Başkan Tütüncü, Davutlar kamuoyunun bu tür sahte hesaplardan yayınlanan paylaşımları dikkate almamasını istedi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.