X
Yıldırım’ın Bursaspor’a Yardım Eli

Yıldırım Belediyesi Meclis Üyeleri Bursaspor’a Destek Veriyor

Yıldırım Belediyesi Cumhur İttifakı meclis üyeleri, Bursaspor’a destek olmak amacıyla üç aylık huzur haklarını bağışlama kararı aldı.

Haziran ayı olağan meclis toplantısında görüşülen 21 gündem maddesi arasında yer alan teklif, Belediye Meclis Üyesi Selim Yolgeçen tarafından sunuldu. Cumhur İttifakı meclis üyelerinin oy birliğiyle aldığı kararla, üç aylık huzur hakları Bursaspor’un hesabına aktarılacak.

AK Parti Grup Sözcüsü Selim Yolgeçen, Bursaspor’un yeni yönetimiyle birlikte Süper Lig’e yükselme mücadelesi verdiğini belirterek, “Kentimizin en önemli markalarından biri olan Bursaspor’umuzu eski günlerine döndüreceğiz. Yeniden Süper Lig’e çıkacağız ve şampiyonluğa yürüyeceğiz. Dün, bugün ve yarın Bursaspor’umuzun yanında olacağız. Yıldırım Belediyesi meclis üyeleri olarak Cumhur İttifakı, üç aylık meclis huzur hakkımızı Bursaspor’a bağışlıyoruz” dedi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.