X
Kemeriyle Yoluna Devam Eden Mir Zahit Karabağ

Kick Boksçu Mir Zahit Karabağ, 25 Haziran’daki Mücadelesi Öncesi Hedeflerini Açıkladı

Profesyonel kick boksçu Mir Zahit Karabağ, 25 Haziran’da yapılacak olan mücadeleyle ilgili açıklamalarda bulundu. 15 yıldır dövüş sporlarıyla ilgilenen Karabağ, 10 yıldır profesyonel olarak dövüştüğünü belirtti.

Uzun bir aranın ardından 25 Haziran’da ringe döneceğini ifade eden Karabağ, “Bu süreçte rövanş isteyen bir rakibim vardı, onu yenmiştim. Ancak maçtan 10 gün kala çekildiğini söyledi. Şimdi yeni bir rakiple yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Bu maçla birlikte aktif olarak dövüş hayatına devam edeceğini söyleyen Karabağ, “Amatörde ve profesyonelde başarılarımı haneye ekleyerek başarılı bir spor süreci geçirip istediğim hedefe ulaşmayı planlıyorum. Bizi farklı kılan yüreğimiz var, bedenimiz de bunu destekliyor. Mental ve fiziksel olarak hazırım. Allah’ın izniyle güzel işler başaracağım” ifadelerini kullandı.

Kariyerinde maddi ve manevi destek verenlerin emeğine değinen Karabağ, “Bize destek olan insanların çok büyük emeği var. Bu süreçte her zaman yanımda olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Abdullah Cihan Özcan’a ve sponsorlarıma çok teşekkür ediyorum. Maçımız 25 Haziran’da Uğur Mumcu Aydos’ta olacak. İnşallah orada güzel bir sonuç alıp kemerle birlikte yoluma devam edeceğim” şeklinde konuştu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.