X

Tour of Antalya Farkındalık Sürüşü ormanlara dikkat çekecek

Tour of Antalya kapsamında organize edilen ’Farkındalık Sürüşü’ bu sene ’Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım’ mottosu ile gerçekleş

Tour of Antalya Farkındalık Sürüşü ormanlara dikkat çekecek

Tour of Antalya kapsamında organize edilen ’Farkındalık Sürüşü’ bu sene ’Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım’ mottosu ile gerçekleştirilecek.

Sportif değerleri kadar her yıl belirlediği temalarıyla sporun gücü ile çevresel ve sosyal konularda gerçekleştirdiği farkındalık etkinlikleri ile milyonlarca kişiye ulaşan uluslararası bisiklet yarışı Tour of Antalya powered by AKRA, 8-11 Şubat 2023 tarihleri arasında dünyaca ünlü bisiklet takımlarına 5. kez ev sahipliği yapacak.

Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD) başta olmak üzere Antalya’daki sivil toplum örgütlerinin desteklediği Farkındalık Sürüşü’nün 2024 yılındaki teması; geçtiğimiz yıllarda ardı ardına yaşanan yangınlar ile tahrip olan ormanlara dikkat çekecek. ’Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım’ mottosu ile organize edilen ’Farkındalık Sürüşü’ Tour of Antalya’nın son gününde 11 Şubat Pazar günü saat 13.30’da start alacak. Antalya Müzesi önünden başlayacak olan Tour of Antalya Farkındalık Sürüşü, Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacak.

Tour of Antalya powered by AKRA Uluslararası Bisiklet Yarışı 2024 yılında ’Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım’ diyecek dünyaca ünlü bisikletçiler, ’Yeşil bir gelecek’ için pedal çevirecek.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.