X
Manisa’da Hidayet Türkoğlu’ndan Basketbol Rüzgarı

Manisa’da Basketbol Zirvesi: TBF Başkanı Türkoğlu ve Beşok, Başkan Zeyrek’i Ziyaret Etti

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Asbaşkan Hüseyin Beşok, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen ziyarette, basketbol ve sporun gelişimi üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Zeyrek, Türkoğlu ve Beşok’u sıcak bir şekilde karşıladı.

Görüşmede, Manisa’da basketbolun yaygınlaştırılması ve desteklenmesi konuları ele alındı. Türkoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün çalışmalarını takdir ettiğini ifade etti.

Ziyaret sırasında, Türkoğlu Başkan Zeyrek’e üzerinde adının yazılı olduğu milli takım formasını takdim etti. Başkan Zeyrek de Türkoğlu ve Beşok’a Manisa’ya özgü ürünlerin yer aldığı bir çanta hediye etti.

Başkan Zeyrek, Türkoğlu ve Beşok’a çalışmalarında başarılar dilerken, Türkoğlu ve Beşok da Başkan Zeyrek’e görev süresince yapacağı çalışmalarda başarı dileklerini iletti.

Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Emre Hasgör de hazır bulundu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.