X

Konya’nın Sportif Buluşması: Yarı Maraton’a Başkan Altay’dan Çağrı

Konya’nın Sportif Buluşması: Yarı Maraton’a Başkan Altay’dan Çağrı

Konya’nın Kalbi Sporla Atacak: Uluslararası Konya Yarı Maratonu 26 Mayıs’ta

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Spor Konya Projesi kapsamında düzenleyeceği Uluslararası Konya Yarı Maratonu’nun üçüncü edisyonu, 26 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek.

Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın büyük organizasyonlar ve spor altyapısıyla bir spor şehri haline geldiğini vurguladı. 3. Uluslararası Konya Yarı Maratonu’nun heyecanının bu yıl da 26 Mayıs’ta yaşanacağını hatırlattı.

Başkan Altay, sporseverleri etkinliğe davet ederek, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da katılımcılarımız Konya’nın tarihi ve kültürel güzelliklerini keşfetme fırsatı bulacaklar” dedi.

Etkinliğin gelirlerinin Gazze’deki ihtiyaç sahiplerine aktarılacağını belirten Altay, “Tüm katılımcılar iyiliğin bir parçası olacak. Sporseverleri, Uluslararası Konya Yarı Maratonu’na kayıt yaptırarak bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Üç Kategoride Yarışlar

Spor Konya Projesi kapsamında düzenlenen organizasyon, Yarı Maraton, 10 Kilometre Koşusu ve Halk Koşusu olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleşecek.

Yarı Maraton ve 10 Kilometre Koşusu, Mevlana Kültür Merkezi önünden saat 09.10 ve 09.15’te başlayacak. Halk Koşusu ise saat 13.30’da Kültürpark önünden start alacak.

Kayıtlar “Konyayarimaraton.com”da

“Hareketin Merkezinde Ol” ve “Koşmak için Engel Yok” sloganlarıyla düzenlenen Uluslararası Konya Yarı Maratonu’na kayıtlar “konyayarimaraton.com” adresinden yapılabiliyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.